Gyártási részlegvezető

  • Cég neve

    KF Service Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Jármű felépítmény gyártási folyamat operatív és szakmai irányítása
  • Heti, havi és éves gyártási ütemterv készítése, riportálás az ügyvezető felé
  • Gyártási rendszer felügyelete, fejlesztése, üzemeltetése
  • Jelenleg 20 fős személyállomány koordinálása, HR feladatok felügyelete, operatív ügyintézése
  • Rövid, hosszú távú terv: 40 fős üzem szervezeti irányítása, jelenleg 20 fő 1 műszakban
  • Gyártási folyamatok felügyelete, irányítása
  • Folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás a beszerzési és értékesítési részlegekkel.
  • Anyaggazdálkodás felügyelete, irányítása, gazdasági-szakmai szempontok
  • Üzemhez tartozó gazdasági folyamatok operatív ügyintézése, felügyelete
  • Gyártó üzem, eszközök állag megőrzése, fejlesztések előkészítése, pályáztatás, versenyeztetés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás (hazai és külföldi)

Elvárások

  • Jó szervezőképesség, változáskezelési képesség
  • Gyártásban, termelésvezetésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Angol nyelv kommunikáció szintű használata
  • Önálló munkavégzés
  • Referencia

Előnyt jelent

  • Műszaki főiskolai vagy azzal egyenértékű végzettség, egyetem, gyártástechnológiai menedzsment
  • Járműipari, gyártástervezési és jármű dokumentációs tapasztalat
  • D kategóriás vezetői engedély
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Cégautó

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő