Gyártási kontroller

  • Cég neve

    VERTIKAL Group Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. került és Polgárdi

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • havi és éves zárási feladatok, riportolás a menedzsment részére, eredmények prezentálása
  • a tervezési folyamatban, előrejelzések készítésében való részvétel
  • riportautomatizálás, kontrollingrendszer fejlesztésében való részvétel
  • az adatszolgáltatások elkészítésének koordinálása
  • eltéréselemzés, az adatok ellenőrzése, értelmezése
  • projekt kontrolling
  • egyéb ad-hoc riportok elkészítése, koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a vállalat egyéb szervezeti egységeivel
  • műanyagipari gyártási folyamatok területén

Elvárások

  • minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkezik pénzügyi/üzleti kontrolling területen
  • felsőfokú gazdasági végzettsége van
  • IT affinitás – SAP ismerete
  • analizálási készség, problémamegoldó és elemző képesség
  • proaktív hozzáállás
  • precizitás, határidők betartása
  • előnyt jelent, ha tapasztalt Excel és SAP felhasználó
  • nyitott személyiség, jó csapattag és kiváló analitikus képességekkel rendelkezik

Amit kínálunk

  • A változatos és izgalmas feladatok által szakmai és személyes fejlődési lehetőségekkel találkozhatsz
  • Egy közel 30 éves magyarországi múlttal rendelkező cégcsoportnál stabil jövőképet építhetsz
  • Munkád és szaktudásod nem csak szakmailag, de anyagilag is megbecsüljük

Munkavégzés helye:

Fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.