Gyártási anyagmozgató

  • Cég neve

    Biopont Kft.

  • Munkavégzés helye

    2451 Ercsi, Biopont út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Mivel fognak telni napjaid?
  • Alapanyag raktár és az üzem közti anyag mozgások ellenőrzésével, átvételével és visszaadásával
  • Napi gyártási utasítások alapján az alapanyagok, csomagolóanyagok kiadásával
  • Alapanyagok mozgatása kézi és gépi eszközökkel
  • Kész termékek csomagolási utasítások alapján történő ellenőrzésével
  • Kész termékek átadásával a raktár felé
  • Selejt, takarmány kezelésével
  • Hulladék kezelésével
  • Higiéniai rend fenntartásával

Elvárások

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:
  • önállósággal
  • jó állóképességgel
  • jó fizikai teherbírással
  • precíz, lendületes munkavégzéssel
  • középfokú szakmai végzettséggel rendelkezel
  • legalább komissiózási tapasztalattal rendelkezel

Előnyt jelent

Értékeljük, ha elmondhatod magadról:
  • targoncavezetői engedéllyel rendelkezel

Amit kínálunk

Miért éri meg nálunk dolgozni?
  • Jó hangulatú és támogató csapatban dolgozhatsz.
  • Biztosítjuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Folyamatosan fejlődő, új technológiákkal dolgozhatsz.
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • Iskolakezdési támogatás
  • Szemüvegvásárlás támogatás
  • Szuper kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Év végi prémium a cég teljesítményétől függően
  • Munkába járás támogatása
  • Ercsin belül céges buszjárat biztosítása
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények
  • Munkaruházat, védőfelszerelés biztosítása
Munkabér:
  • A béred függ a pozícióhoz releváns tapasztalatodtól, képességeidtől, készségeidtől.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Biopont Kft. Magyarország piacvezető bioélelmiszer gyártó és forgalmazó vállalata, mely több évtizede meghatározó szereplője a piacnak. Cégünk egy igazán stabil, és folyamatosan fejlődő vállalat, ahol az emberi értékeket és a valódi sikereket ténylegesen megbecsüljük.
Mindened a logisztika? Van komissiózásban tapasztalatod? Szeretnél egy pörgős, támogató csapathoz tartozni? Ha a válasz igen, akkor termelési kollektívánkban a helyed!

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod!