Gyártáselőkészítő technológus

  • Cég neve

    HunMecH Kft.

  • Munkavégzés helye

    9721 Gencsapáti

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Egyedi célgép gyártás műszaki előkészítési folyamatának szakmai támogatása:

  • forgácsolási árajánlatok készítése,
  • az árajánlatokhoz anyag és gyártási kalkulációk készítése,
  • kereskedelmi áru árának bekérése,
  • külső gyártás határidő előírása, koordinálása, ellenőrzése,
  • a termeléshez szükséges dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • CAM programok készítése,
  • gyártási ütemterv készítése, aktualizálása.

Elvárások

  • gépész technikusi végzettség
  • CAD programok és MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség, csapatjátékos mentalitás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • gépészmérnöki végzettség
  • német vagy angol nyelv felhasználói szintű ismerete
  • Autodesk Inventor program ismerete
  • Autodesk Fusion program ismerete
  • gyártó vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • rugalmas munkarend
  • versenyképes fizetés, cafeteria, garantált 13-ik havi bér
  • munkába járás támogatása, albérleti hozzájárulás
  • tiszta, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

A Hunmech Kft. egyedi gépek gyártásával foglalkozó magyar vállalkozás.
Célgépek tervezésével, szerelés-automatizálással és speciális gépgyártással foglalkozunk, egyszerű gyártószerszámtól a teljes gyártósorig.

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.