Gyártáselőkészítő

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Miskolci partnerünk által, ipari parkban üzemeltetett gyáregységébe keresünk:

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

jelentkezőket.

Feladatok:

  • Rövid- és hosszú távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével, részlegvezetők támogatása (3 fő)
  • Gyártáshoz kapcsolódó alap-és segédanyag igény meghatározása és megrendelése
  • A gyártási területek minőségorientált ellenőrzése
  • A gyártási folyamatok és munkafolyamatok folyamatos elemzése és optimalizálása
  • Szoros együttműködés a minőséggel, karbantartással
  • Riportálás a vezetőség felé, kapcsolattartás az anyacéggel szóban-és írásban

Elvárások:

  • Gépészmérnöki, gyártás technológia vagy hasonló képesítéssel rendelkező szakirányú tanulmányok
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Vezetői képességek, problémamegoldás, rugalmasság, nyitottság az újra, változásra
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Magabiztos angol, vagy német nyelvtudás szóban-és írásban

Amit kínálunk:

  • Átfogó bevezető képzés Németországban
  • Kötetlen munkaidő, változatos kihívások egy nemzetközi vállalatban
  • Bejárástámogatás
  • Cafeteria