Gyártáselőkészítő mérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

Partnercégünk fémipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik: modern, a 21. század kívánalmainak megfelelő technológiájuk lehetővé teszi a felvonók biztonságos működtetését minden körülmények között. A vállalat világszerte több mint ötven országban közel ötezer munkavállalót foglalkoztat, lokális szakértői csapataik révén a helyi piacokat is lefedik. Dinamikusan fejlődő csapatuk gyártáselőkészítő mérnök munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése és kiadása a gyártásba
  • Műszaki rajzok, dxf formátumú rajzok készítése, módosítása
  • Műszaki, gyártás közbeni problémák kezelése, jelentése a műszaki iroda vezetője számára
  • STD rajzok naprakész állapotának biztosítása a gyártócsarnok részére
  • Raktárkészletben felhalmozódó alkatrészek kezelése, gyártásba történő visszavezetéseRaktárkészletben felhalmozódó alkatrészek kezelése, gyártásba történő visszavezetése
  • OR/OD kiadás. Dokumentáció ellenőrzése
  • Custom gyártási dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése és kiadása a gyártásba
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, a műszaki kérdések esetén
  • Egyedi termékek és alkatrészek megrajzolása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség magas szintű együttműködés társosztályokkal
  • Precíz munkavégzés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Legalább 1 év releváns tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Éves bónusz
  • Bónusz és prémium rendszer
  • Jelentkezés az állásra:

    Indulj el egy olyan úton, ahol innovatív ötleteid és műszaki szakértelmed formálja partnercégünk jövőjét! Jelentkezz önéletrajzoddal, és légy részese partnercégünk küldetésének, hogy világszerte élvonalbeli megoldásokat nyújthassanak ügyfeleiknek!