Gyártáselőkészítő mérnök

  • Cég neve

    Manz Hungary Gépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Alapadatok rögzítése és karbantartása a vállalatirányítási szoftverben
  • Ajánlatkérések, megrendelések (belső-külső) feldolgozása és karbantartása a vállalatirányítási szoftverben az érvényesek előírások alapján
  • Elő- és utókalkuláció készítése a vállalatirányítási rendszerben
  • A termékek eladási árainak kalkulálása, aktualizálása, nyomon követése az érvényes előírások alapján
  • Külső-belső rajzdokumentációk készítése és kezelése az érvényes előírások alapján
  • Projekt jellegű feladatok koordinálása, felügyelete, társterületek tájékoztatása, szükség esetén oktatása
  • Technológiai kérdések tisztázása a megrendelővel, ajánlatkérővel
  • Különböző jelentések, kimutatások készítése

Elvárások

  • Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Word, Excel, PowerPoint ismerete
  • CAD alapismeretek
  • SAP ismeret
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • SolidEdge ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Pneumatika és elektromos ismeretek

Amit kínálunk

  • Pozitív, fiatalos gondolkodású csapat
  • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora
  • Decemberben két ünnep közt pihenés otthon
  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján
  • Fizetésen felüli egyéb juttatások, mint cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesen
  • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/km
  • Stabil, folyamatosan növekvő cég áll mögötted

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Manz Hungary Kft. a német tulajdonú Manz AG magyarországi leányvállalata. Az üzemünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért munkánk mindig érdekes és változatos. Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végezzük különböző iparágak részére.
A kollégáink ötleteikkel, kreatív együtt gondolkodásukkal nagyban hozzájárulnak cégünk sikeréhez, mert mi nem csak gépeket, hanem szakembereket is építünk.

Kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el részünkre fényképes önéletrajzát.