Lemeztechnikai konstruktőr

  • Munkavégzés helye

    7632 Pécs, Móra Ferenc utca 72.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több, mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain and Technologies üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait.

Feladatok:

  • Gyártási művelettervek/munkalapok elkészítése, szükség esetén változtatása
  • Nyersanyag kiválasztás, darabjegyzék elkészítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Normaidők meghatározása
  • Gyárthatósági vizsgálatok elvégzése
  • Szerszámtervezés és szerszám igény meghatározása
  • Rajzok újra- és átkonstruálása
  • 2D-s rajzokból 3D-s modellek készítése
  • Segédeszköz-tervezés
  • Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel és a külföldi konstrukciós osztállyal
  • Külföldi fejlesztési projektekben folyamatos részvétel

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (géptervezési, gyártástechnológiai alapismeretek)
  • Hegesztési alapismeretek
  • CAD-CAM ismeret
  • Gyártástechnológiai ismeretek (eljárások, anyagok, műszaki rajzok, szabványok)
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Access, Outlook)
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Német vagy angol nyelv kommunikációképes ismeret
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk

  • Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
  • Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig
  • Bölcsőde-, Óvoda-, Iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
  • 25 nap alapszabadság mindenkinek
  • Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási, őszi és karácsonyi bónusz
  • 100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

A "jelentkezem" gombra kattintás utána kérjük csatolja önéletrajzát!