Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár logo

Gyártás támogató mérnök

  • Cég neve

    Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Új sor telepítésének támogatása, folyamat kidolgozása, szükséges munkautasítások és támogató dokumentumok elkészítése
  • Gyártási eljárások, termeléshatékonyság (OEE) és a költségek optimalizálása, kontrollja, fejlesztése
  • Gyártást, termelést érintő problémákat összefoglaló Andon jelzések kivizsgálása, akciótervek indítása, HWS (Lean) rendszerünk üzemeltetése
  • Műveleti utasítások, Control Plan-ek, FMEA-ak és segédletek készítése, naprakészen tartása
  • Új termékek gyárthatóságának vizsgálata
  • Napi szintű kapcsolattartás a termelést támogató területekkel

Elvárások

  • Műszaki irányú felsőfokú végzettséggel (például: Gépészmérnök)
  • Gyártás támogatásában szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Projekt szemlélettel
  • Csapatmunka iránti elkötelezettséggel
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel

Előnyt jelent

  • CNC technológiában szerzett jártasság
  • Robotizálásban, automatizálásban szerzett releváns tapasztalat
  • ISO TS, autóipari szabványok ismeretét

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati hátteret
  • Csúcstechnológiájú berendezéseket
  • Világon egyedi és védett technológiákat
  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását

Céginformáció

Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunk új egységéhez, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. Egyedülálló és világszínvonalú gyártástechnológiákat alkalmazó, összesen mintegy 850 főt foglalkoztató gyáregységeinkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával, illetve felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói. Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.