Gyártás - műszaki előkészítő / termékmenedzser (Újszilvás)

  • Cég neve

    ARANYABLAK Kft

  • Munkavégzés helye

    2768 Újszilvás

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • termékportfólió kezelése és menedzselése
  • a beérkezett megrendelések feldolgozása, gyártáslap elkészítése, gyártásba adása
  • a termelési folyamatok optimalizálásában való részvétel, termékfejlesztés
  • kapcsolattartás a többi részleg munkatársaival; beszállítókkal, partnerekkel
  • üzemvezető munkájának támogatása
  • jelentések, beszámolók készítése
  • termékkörhöz kapcsolódó reklamációk kezelésében való részvétel

Elvárások

  • gyártó, műszaki, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • magas szintű szervező-, illetve problémamegoldó készség
  • stratégiai szemléletmód
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • szakirányú technikusi, vagy mérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • hétköznapi munkavégzés, egy műszakos munkarend
  • kiemelt bérezés megegyezés szerint
  • fiatalos munkakörnyezet
  • családias értékekkel bíró cég, ahol fontos a munkavállaló
  • hasonló területen dolgozó tapasztalt kollégák segítségével történő teljeskörű betanítás
  • munkába járási költségtérítés vagy céges megoldás a bejárásban

Céginformáció

Cégünk immár több mint 28 éve meghatározó szerepet tölt be a nyílászárók és árnyékolástechnikai termékek gyártása és értékesítése területén.
A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően, célunk nem csupán a minőségi termékek gyártása, hanem az országos kereskedelmi hálózatunkban
történő magasszintű ügyfélkiszolgálás. Új termékcsalád bevezetése miatt keressük új kollégánkat Újszilváson lévő központi telephelyünkre.

Jelentkezés kizárólag a profession. hu weboldalán keresztül!