Gyártás koordinátor

  • Cég neve

    ViteCer Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Ipartelepi út

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési terv készítése
  • Termelés teljes dokumentációjának kezelése, kitöltés kontrollingja, feldolgozása SAP rendszerben
  • Beszerzés gyártási terv alapján, árajánlatok bekérése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A megrendelések rögzítése SAP-ban, a visszaigazolások és árubeérkezések figyelemmel kísérése
  • Gyártáshoz kapcsolódó készlet figyelés, ha szükséges utánrendelés.
  • A beszállításhoz, gyártáshoz kapcsolódó reklamációk és selejtezések proaktív kezelése

Elvárások

  • Gyártó üzemben gyártási dokumentum feldolgozásban szerzett gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Kis- vagy középvállalati SAP ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari gyártóüzemben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt bérezés.