Rák és Rák Fogaskerékgyártó Bt. logo

Gyártás előkészítő

  • Cég neve

    Rák és Rák Fogaskerékgyártó Bt.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesttől 15 perc autóútra lévő szadai ipari parkban lévő fogaskerékgyártó üzemünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező műszaki/gyártás előkészítő kollégát.
Feladatok:
  • Ajánlatírás;
  • Gyártáshoz szükséges technológiai lapok megírása
  • alapanyagok, szerszámok, gyártáshoz szükséges eszközök, kellékek beszerzése
  • műszaki rajz készítése a beérkezett minta alkatrészekről
  • Megrendelőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • ERP rendszer használata

Elvárások

  • Forgácsoló üzemben, eltöltött minimum 3 év tapasztalat
  • Tervező program ismerete (pl.:Solidworks, AutoCAD).
  • Angol vagy német társalgási szint
  • Rugalmasság, lojalitás

Előnyt jelent

Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
Egyedi gyártásban szerzett technológiai ismeret
Fogaskerék tervezésben és, vagy gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Rugalmas, segítőkész vezetés
  • Klimatizált üzemcsarnok
  • Jó/rendezett munkakörnyezet
  • Minden héten hosszú hétvége.-heti 4 napos munkarend hétfőtől-csütörtökig napi 10 óra

Céginformáció

Cégünk 50 éve foglalkozik fogaskerekek és egyéb alkatrészek gyártásával, családi vállalkozásunk mára Magyarország egyik legnagyobb gyártójává nőtte ki magát.
Két telephelyünk van, Szadán és Kisteleken.

Fényképes önéletrajz