Gyártás-előkészítő munkatárs

  • Cég neve

    MKM ÜVEG DESIGN STÚDIÓ Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 47.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Leendő munkatársunk főbb feladatai lesznek:
  • partnereinkkel, ügyfeleinkkel való kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt
  • rendelések felvétele, belső termelésirányítási rendszerünkben való rögzítése
  • megrendelések alapján gyártási lap elkészítése, leadása az üzemi részlegnek
  • rendelések alkalom szerinti nyomon követése
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás az üzemi- és raktári részleggel

Elvárások

  • Ms Office (excel táblázat magabiztos használata), Outlook levelezési rendszer ismerete
  • önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • műszaki beállítottság vagy műszaki végzettség
  • műszaki rajz olvasásának ismerete
  • AutoCad
  • német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • cafeteria
  • hosszú távú munkalehetőség
  • támogató vezetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az MKM Üveg Design Stúdió Kft. 2010-ben alakult Budapesten és mára a magyar üvegipar meghatározó szereplőjévé vált. Bővülő csapatunkba keressük gyártás-előkészítő pozícióba rátermett kollégánkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat a fizetési igény megadásával.