Gyártás előkészítő

  • Cég neve

    HND Metál Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata, Molnár utca

  • Fizetés

    Nettó 350e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Megrendelések nyomon követése, visszaigazolása, visszajelzése (akár angolul is)
- Kapcsolódó berendezések műszaki terveinek gyárthatósági felülvizsgálata,
- Berendezésekről 3D-s konstrukciós nézeti rajz készítése,
- Heti riportok készítése a közvetlen felettes részére,
- Heti megbeszéléseken való részvétel,
- Árajánlatok elkészítése.

Elvárások

- 1-2 év szakmai tapasztalat (ha pályakezdő vagy, akkor sem zárunk ki a kiválasztási folyamatból, tegyél egy próbát)
- Társalgási szintű angol nyelvismeret,
- 3D tervezőprogram ismerete.

Előnyt jelent

- Inventor tervezőprogram ismerete.

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség,
- Munkába járás támogatás,
- Családias környezet,
- Cafeteria.

Céginformáció

Ismered a 3D tervezőprogramokat, társalgási szinten használod az angol nyelvet? Akkor Téged keresünk! Jelentkezz Gyártás előkészítő pozíciónkra és légy profi csapatunk része. Amennyiben megbízható munkakörnyezetre és családias légkörre vágysz, csatlakozz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezéshez kérjük, küld el önéletrajzodat és bérigényedet "Jelentkezem" gombon keresztül.