Gyártás előkészítő (digitális nyomdában)

  • Cég neve

    FESZTNET KFT.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő munkák rögzítése az általunk használt rendszerben
  • Munkák leszervezése
  • Szállítás leszervezése
  • Munkák kikalkulálása az általunk használt rendszerben
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Jó szervező készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Megoldáscentrikus hozzáállás, ne a problémát keresse
  • Mosolygós, vidám személyiség

Előnyt jelent

  • Scroll program ismerete
  • Digitális nyomdában szerzett gyakorlat és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó csapat
  • Biztos háttér

Céginformáció

Digitális nyomdánk fejlődésének köszönhetően a csapatunkat bővíteni szeretnénk, ezért keresünk új kollégát.
Olyan emberek jelentkezését várjuk, akik nem riadnak meg az összetett és sok munkától és nagy a terhelhetőségük!
Ugyanakkor nagyon barátságosak, mosolygósak és képesek a cég sikereit saját sikerünknek is megélni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.
Illetve írj 2 mondatot, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni.