Gyári Projektmérnök

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Vas megye

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk több, mint 85 év tapasztalattal a hátuk mögött szakértői szinten ismerik a kisállatok tápanyagszükségletét és elkötelezetten dolgoznak olyan receptúrák kifejlesztésén, amelyek ízletességük mellett az állatok egészségének, jóllétének és élettartamának egyaránt a javát szolgálják. Állateledel-gyártásának keletközép- európai központja 2023-ban ünnepelte fennállásának 25. évfordulóját. Ha rendelkezel villamosmérnök végzettséggel és szeretnél egy biztos hátterű, ismert nagy vállalatnál dolgozni, akkor ez a lehetőség Neked szól! Egy nagy beruházásnak köszönhetően bővül csapatuk, ahol a legkorszerűbb gyártási környezetben fejlődhetsz az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával - költség, ütemezés, koncepció, dizájn
  • Projektek villamos specifikációjának elkészítése a vállalati standardok és a magyar jogszabályok betartása és betartatása mellett
  • Projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése
  • Projekt villamos koncepciójának meghatározása, részletes tervének elkészítése, felülvizsgálata, engedélyeztetése
  • Beszerzéshez szükséges villamos specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása
  • Beszállítók helyszíni irányítása villamos munkáknál, a munkavédelmi és higiéniai szempontok figyelembevételével
  • Munkaterület napi szintű átadása és átvétele, felügyelete
  • Termelés indulás támogatása
  • Projekt zárási dokumentumok támogatása
  • Projektek átadása és átvételének lebonyolítása, illetve dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Van pár éves tapasztalatod hasonló területen, de akár motivált pályakezdő is lehetsz
  • Tudsz angolul kommunikálni - minimum alapfokon
  • Rendelkezel AutoCAD, MS projekt és PLC ismeretekkel
  • Ismered a műszaki rajzokat és a dokumentumok szabványokat
  • Logikus gondolkodás és mérnöki szemléletmód jellemez

Amit kínálunk:

  • Kimagasló juttatási csomagot
  • Éves Cafetériát bruttó 450.000 Ft értékben
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónuszt
  • 13. havi fizetést és éves bónuszt
  • Bejárási, lakhatási és élethelyzeti támogatásokat
  • Dolgozói kedvezmények a gyár termékeire
  • Modern munkakörnyezetet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy ipar 4.0-ás, automatizált gyárban
  • Maximálisan stabil vállalati hátteret, hosszútávú lehetőséget
  • Nemzetközi és belföldi karrierlehetőséget

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat projekt mérnöki területen
  • Projektszemlélet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye és ideje: Bük (vasútállomástól kb. 10 perc séta); Teljes munkaidő, rugalmas beosztás – Törzsidő 9-15:00 között