Gyári Projekt Mérnök (villamos)

  • Cég neve

    Nestlé Hungária Kft. - PURINA

  • Munkavégzés helye

    Bük

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ezek lesznek a kihívásaid:
Projektek teljes körű kivitelezése, villamos támogatása.

Így fog kinézni egy napod:

  • Projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával (költség/ütemezés/koncepció/dizájn)
  • Projektek villamos specifikációjának elkészítése a Nestlé standardok és a magyar jogszabályok betartása és betartatása mellett
  • Projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése
  • Projekt villamos koncepciójának meghatározása, részletes tervének elkészítése, felülvizsgálata, engedélyeztetése
  • Beszerzéshez szükséges villamos specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása
  • Beszállítók helyszíni irányítása villamos munkáknál, a munkavédelmi és higiéniai szempontok figyelembevételével
  • Munkaterület napi szintű átadás/átvétele, felügyelete
  • Projektek átadás/átvételének lebonyolítása és dokumentálása
  • Termelés indulás támogatása
  • Projekt zárási dokumentumok támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • AutoCAD, MS projekt, PLC ismerete
  • Műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  • Kiváló irányítói készség
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Mindezekért cserébe rugalmas munkarend, kimagasló juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál.
  • Multinacionális tapasztalat a világ legnagyobb élelmiszeripari vállalatánál
  • Tréningek, képzések, folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi és belföldi karrierlehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria csomag évi bruttó 450.000 Ft-os kerettel
  • 13. havi fizetés
  • Csatlakozási bónusz bruttó 100.000 Ft
  • Éves bónusz
  • Rugalmas munkarend
  • Fizetett munkaközi szünet
  • Útiköltség támogatás
  • 1 hónap fizetett szülői távollét gyermek születése után

Céginformáció

Az Ön kedvencei a mi szenvedélyünk, a biztonság az ígéretünk és a folyamatos fejlődés a zálogunk. Mi inkább okosabban dolgozunk, mint keményebben, ennek eredményeként széles körben a „Legjobb Munkahely” néven emlegetnek bennünket. A világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb élelmiszer márkái között a mi termékeink is szerepelnek. Elkötelezettek vagyunk a tudomány, az egészség és a háziállatok számára készült élelmiszerek fejlesztése iránt.

A Nestlé közel 308 000 munkavállalójával együtt azon dolgozik, hogy javítsa az életminőséget és hozzájáruljon egy egészségesebb jövőhöz. A 2018-ban elért több, mint 91,4 milliárd svájci frankos értékesítéssel, kiterjedt jelenlétünk van 413 gyárral több mint 85 országban. Hiszünk abban, hogy munkatársaink a legfontosabb értékünk, ezért dinamikus nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőségekkel.