Gyanta specialista, kozmetikus

  • Cég neve

    Skintim Bt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 270e - 380e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Skintim fast beauty hálózat budapesti szalonjainak folyamatosan bővülő csapatába új gyanta specialista munkatársunkat az alábbi feladatokra:
  • Gyantás kezelések pontos és precíz elvégzése (a szükséges szakmai képzés biztosított)
  • A kezelést érintő adminisztrációs feladatok ellátása
  • A szalon tisztán- és rendben tartása

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Szereted a kihívásokat, a folyamatos fejlődési lehetőségeket
  • Pozitív a személyiséged, jól kommunikálsz
  • Magas fokú empátiával rendelkezel
  • Fontos számodra a lojalitás
  • Igényes vagy magadra és a környezetedre
Szakmai háttér, amivel sikeresen betöltheted az állást:
  • Lehetőleg kozmetikusi végzettség vagy folyamatban levő kozmetikusi képzés (szükség esetén a szakmai képzést a Skintim biztosítja)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Vendégorientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Empátia, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő karrierlehetőség, akár 1-2 éven belül saját Skintim franchise szalon, havi többmilliós forgalommal

Előnyt jelent

  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
  • Végleges szőrtelenítés területen tapasztalat,
  • Lézeres esztétikai eszközök használatában tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakképesítést nem igénylő
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés, hűségbér
  • Piacvezető márka
  • Szakmai tréning, betanulási lehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Teljes szakmai képzés
  • Fiatalos, professzionális csapat
  • Előre lépési lehetőség (lézerspecialista, szalonvezető)
  • Családbarát, stabil munkahely
  • Tervezhető időbeosztás (07:00-14:00 vagy 14:00-21:00)
Munkavégzés lehetséges helye: Budapest (I., III., V. VI., IX., XI., XIII. kerület)

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Skintim fast Beauty szépségszalon hálózat országszerte jelenleg 13, hamarosan 15 helyen lesz elérhető. Kilenc szalonunk Budapesten, Hat pedig vidéken (Debrecen, Győr, Székesfehérvár, Szombathely és Budaörs) található. Minden SKINTIM szalon az alábbi szolgáltatásokkal vája vendégeit dőpontfoglalás nélkül: intimgyanta, bármely testrész szőrtelenítése, tartós szempilla-, szemöldökfestés, expressz maszkos arckezelés, állandó akciókkal, törzsvásárlói programmal várjuk a szépülni vágyókat!

Diódalézeres szőrtelenítés szolgáltatásunk, a SkintimPro, a Skintim Hattyúházban érhető el.
Carbon Peeling szolgáltatásunk pedig a Skintim Tizenhárom és a Skintim Hattyúházban vehető igénybe.

2023 tavaszától vált elérhetővé a Skintim saját márkás termékcsalád első három terméke.
A Skintim lágy cukorpaszta professzionális felhasználásra, nagykereskedelmi forgalomban kapható, a Skintim testradír és testápoló termékek pedig kis- és nagykereskedelmi forgalomban is elérhetők.

Kérjük csatolja önéletrajzát is a Jelentkezem gombra kattintással.