Gyakornok - szállodaipari terület

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ha szakmai gyakorlati helyet keresel és szívesen kipróbálnád magad a turizmusban, jelentkezz hozzánk és indítsd el nálunk karriered!

Akár sales, marketing, admin vagy más üzemeltetési területen (Front Office, F&B, Housekeeping ) szeretnéd a gyakorlati idődet eltölteni, mi találunk Neked helyet budapesti szállodáinkban!

Főbb feladatok, munkák:

  • Szeresd a kihívásokat és proaktívan állj minden feladathoz
  • Pozitív, nyitott hozzáállást várunk, ami elengedhetetlen a szállodaiparban
  • Fontos, hogy hatékonyan tudj csapatban dolgozni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeretnénk, hogy rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Legyél agilis, kérdezz sokat, hiszen a lényeg, hogy minél több tudást szerezz a nálunk eltöltött idő alatt

Amit kínálunk:

  • A kitartó munkádért cserébe szakmai elismerést, korrekt bérezést és ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk!
  • Remek lehetőséget kínálunk tapasztalatszerzésre és megismerheted milyen egy nagyvállalatnál dolgozni!
  • Jókedvű, összetartó kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindenben segítenek!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!