Gyakornok pénzügyi területen - Diákmunka

  • Cég neve

    PRODIÁK Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Motorhűtő modulok új generációjának gyártásával foglalkozó partnercégünk könyvelő gyakornokot keres! A velük dolgozó gyakornokok több szakmai területen végzik munkájukat, akik támogató környezetben dolgozhatnak tanulmányaik mellet. Csatlakozz Te is csapatukhoz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlák rendszerezése, párosítása Excel felületen
  • Hiányzó vevői számlák bekérése
  • Vevői portálkezelés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás írásban angol nyelven
  • Egyéb irodai adminisztrációs tevékenységek
  • Outlook mappák monitorozása, rendezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel kezelésben való jártasság
  • Analitikus gondolkodásmód, kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Aktív nappali / passzív (25 év alatt) tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum heti 3 hétköznap vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügy területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Könyvelési területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlati igazolás
  • Utazási költségtérítés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezéseket önéletrajz elküldésével várjuk!