Gumiszerelő-raktáros

  • Cég neve

    Abroncs Kereskedőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    2836 Baj

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kerekek szét- és összeszerelése, centrírozása; szükség esetén defektjavítás;
  • Beérkező kerekek állapotfelmérése, leltározás során részletes állapotfelmérés;
  • Raktári anyagmozgatási feladatok (gumiabroncsok, keréktárcsák, szerelt kerekek) kézi erővel és géppel
  • Készletkezelés Android eszközzel (könnyen tanulható)

Elvárások

  • Gumiszerelő végzettség és tapasztalat;
  • 2 műszak vállalása (5.00-13.30, illetve 13.30-22.00);
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Együttműködő készség és csapatjátékos attitűd.

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány (a vállalat szervezésében is megszerezhető);
  • Számítógép felhasználói ismeretek (alapszintű).

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávra tervezhető állás egy több mint 25 éve piacvezető vállalatnál;
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Alapbéren felüli havi teljesítménybónusz, továbbá szezonális pótlék;
  • Cafeteria juttatás;
  • Targoncavezetői jogosítvány megszerzésének támogatása;
  • Munkába járás támogatása (30 Ft/km);
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Eszköztámogatás (jó minőségű munkaruházat);
  • Céges vásárlási kedvezmény;
  • Hosszú hétvégék a szezonon kívül.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, bérigény megjelölésével várjuk a pályázatát!