Groups & Events Sales Manager

  • Cég neve

    Kempinski Hotel Budapest Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Erzsébet tér 7-8.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Felelős az aktív értékesítésért
  • Felelős az új üzleti partnerek felkutatásáért, a szerződött partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartásért
  • Figyelemmel kíséri a piaci információkat, trendeket
  • Megszervezi és lebonyolítja a háznézéseket a partnerek, ügyfelek számára
  • Kapcsolatot tart a szálloda részlegeivel
  • Felelős a kitűzött célok/bevételi tervek teljesítéséért
  • Az értékesítési tevékenységek és rendezvények az éves értékesítési és marketing tervvel összhangban történő menedzselése, valamint a szálloda költségvetésének és értékesítési stratégiájának elérése/túllépése
  • Rendezvények teljes körű lebonyolítása az ügyfél megkeresésétől az esemény lezárásáig
  • Hosszú távú kapcsolatokat alakít ki és tart fenn kulcsfontosságú partnerekkel
  • A bankett bevételek fejlesztése és növelése
  • Kezeljen minden levelezést a rendezvény előtti részletekkel kapcsolatban, biztosítva, hogy az operatív csapatok teljes mértékben tisztában legyenek minden információval
  • Fogadja a szervezőket, és végezzen helyszínbejárást, a rendezvény pontos igényeinek felméréséhez
  • A konferenciák és a kapcsolódó rendezvények összehangolása
  • Számlázási eljárások koordinálás
  • Exit interjúk készítése, és a visszajelzések megosztása a megfelelő részlegekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol szakmai nyelv felsőfokú ismerete
  • Minimum 1,5 év tapasztalat szállodai környezetben, értékesítési területen
  • Opera Sales & Catering szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Proaktív, kezdeményező hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Eredmény-orientált személyiség

Előnyt jelent

  • Budapesti 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Második nyelv ismerete
  • Kiépített kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Forgalomarányos szervízdíj
  • Cafeteria 3 hónap után; (Szép Kártya, Sport- és kultúra belépő, Pénztári tagdíj hozzájárulás, stb.)
  • 13. havi bónusz
  • Kedvezmény a szálloda kiszolgáló egységeiben és partnereknél
  • Változatos személyzeti juttatások: dolgozói programok és elismerések
  • Ingyenes étkezési lehetőség
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Dolgozói kedvezményes szálláslehetőség a világ bármely Kempinski és Global Hotel Alliance szállodájában, valamint további dolgozói kedvezmények belföldi partner szállodáknál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat!