Grill Szakács

  • Cég neve

    IceBar Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Váci utca 40.

  • Fizetés

    Nettó 480e - 650e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Belváros, váci utcában található EXOTIC MEATS KITCHEN nevű éttermünk keres grillezést kedvelő kollégát.

Keresünk életkortól független kollégát / kolléganőt aki szereti az ilyen jellegű munkát, van hozzá gyakorlata és végzettsége is.

Nincs felfőzés, nincs köret készítés. Télen nyáron üzemelünk, nem szezonális az éttermünk. Kizárólag a külföldi felsőbb kategóriás turisták a vendégeink. Nyelvtudás nem kell az állás betöltéséhez.

  • Heti max 3-4 nap munka vállalható !!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bejelentett munka, fizetés minden hónap 10én
  • Munkaidő: 11:30 - 23:30
  • Próbaidő: 15 munkanap letöltése esetén:
  • Munkabér: próbaidő letöltése esetén nettó 450.000 - 550.000 Ft /+juttatások - vagy több
  • Munkabér attól függ 12-15-20 napot vállalsz egy hónapban - amennyit szeretnél....
  • munkavégzés helye: V. kerület, Váci utca 40.

Elvárások

  • dohányzás mentes munkahely vagyunk
  • kortól független kollégát keresünk (lehetsz fiatal, idős, nem ez számít)
  • legyen tapasztalatod és végzettséged
  • legyél precíz és rendszerető, hiszen a látványkonyhában a vendégekkel egy légtérben kell dolgozni
  • lehetőleg legyen budapesti lakcímed, hogy este haza tudj menni
  • fényképes önéletrajz szükséges a jelentkezéshez