Értékesítő - Üröm

  • Cég neve

    SpaTrend Kft.

  • Munkavégzés helye

    2096 Üröm, Kőbánya utca 16.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 650e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csapatunkba keresünk egy olyan értékesítőt, aki meg szeretne ismerkedni a grillezés világával. Ha csatlakozol hozzánk, mi mindenre megtanítunk.

Feladatod lesz, ha velünk tartasz

  • prémium kategóriás grillek és grill kiegészítők értékesítése meglévő és leendő ügyfeleinknek,
  • közreműködés Marketing akciók szervezésében, végrehajtásában a Marketing csapat támogatásával,
  • garanciális ügyintézés a beszállítóval és ügyfelekkel,
  • szoros együttműködés a Back office-szal és társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, logisztika, raktár, szerviz),
  • értékesítéssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése.

Elvárások

Téged keresünk, ha

  • minimum középfokú végzettséged van,
  • sales beállítottságú vagy,
  • proaktívan állsz a feladatokhoz,
  • jó a problémamegoldó képességed,
  • felhasználói szinten és persze precízen tudod kezelni az MS Office alap szoftvereit (Word, Excel), vagy a google megoldásait,
  • határozott és pozitív személyiségnek tartod magad,
  • szót értesz szinte bárkivel,
  • tudsz és akarsz csapattagként tevékenykedni.

Előnyt jelent

Növeli a kiválasztás esélyét, ha

  • szeretsz grillezni, tehát lelkesen tudsz beszélni már most is a témáról,
  • használtad már a Kulcs-Ügyvitelt és/vagy a MiniCRM rendszert,
  • nemcsak tudsz, de mersz is beszélni angolul.

Amit kínálunk

Ha velünk tartasz, számíthatsz

  • kemény munka esetén stabil, kiemelkedő jövedelemre, ami alapfizetésből, havi jutalékból és negyedéves bónuszból áll,
  • laptopra és mobiltelefonra,
  • folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérre,
  • változatos, kihívásokkal teli feladatokra,
  • dinamikus, támogató munkakörnyezetre,
  • hosszú távú munkalehetőségre.

Céginformáció

Európa egyik legnagyobb és legszélesebb választékkal rendelkező jakuzzi, kerti bútor és grill szalonjait működtetjük. Termékpalettánk meghatározó márkái a Hotspring, Caldera, Endless Pools, Broil King, Kamado Joe, The Bastard és a Jati&Kebon.

Kérjük, hogy a fényképes önéletrajz mellé küldd meg a fizetési igényed is.