Granuláló gépkezelő

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    2112 Veresegyház

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Granuláló gépek üzemeltetési, ellenőrzési, tesztelési, gépkezelési és tisztítási feladatainak ellátása
  • Gyártáshoz tartozó műveletek elvégzése az előírt technológia szerint
  • Zsákos alapanyagok előkészítése, összeöntése konténerbe
  • A gép előkészítése gyártásra, termék és sarzsváltások elvégzése
  • Gyártás során észlelt hiányosságok, rendellenességek jelzése a felettes felé, valamint a szükséges azonnali intézkedések elvégzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése (gyártásellenőrző lap, tisztítási naplók, stb.)
  • Címkézési utasítások betartása (helyiség, termék, eszköz)
  • Konténerek lemérése, mozgatásuk
  • A műszakonként előírt mennyiség legyártása
  • A fizikai aktivitás a munkaidő körülbelül 30%, 70% pedig rendszer felügyelet és dokumentáció

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, vagy szakközépiskola, vagy szakmunkásvizsga, vagy technikus végzettség)
  • 3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása
  • Termelési igények esetén havi 2 nap hétvégi túlóra vállalása (max. 8 óra, szombat vagy vasárnap)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Pályakezdőket is örömmel várunk!

Előnyt jelent

  • granulálási technológiában szerzett gyártási tapasztalat
  • továbbá élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen-, tiszta téri gyártás terén szerzett tapasztalat
  • műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat, valamint gyártógép kezelői gyakorlat
  • 3*8 órás műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korszerű, modern multinacionális környezet.
  • Versenyképes fizetés
  • Belépés napjától jogosultság az évi bruttó 620.000,- forint keret választható béren kívüli juttatásokra
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság vállalati támogatással
  • Munkáltató által fizetett kollektív élet- és baleset biztosítás, otthoni káreseményre is
  • Hivatalosan bejelentett határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel
  • Munkáltató által fizetett éves egészségügyi szűrőprogram 200.000,- forint értékben, 1 nap fizetett távollétet biztosítva a vizsgálat idejére
  • Vállalati buszjárat Budapestről és a környező településekről
  • Vállalati étterem, étel- és ital automaták
  • Napi 2 kávé térítésmentes fogyasztása ital automatából
  • A telephelyen konditerem, masszázsfotel és jóga igénybe vehető
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Veresegyház
  • Munkarend: 3 műszak
  • Foglalkoztatás: munkaerő-kölcsönzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Gyógyszeripari partnercégünk:
  • világszerte 100 országban van jelen
  • terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek
  • készítményeivel ott van minden magyar családnál
  • „TOP employer 2021” díjat nyert el úgy globálisan, mint Magyarországon
  • nemzetközi háttere segít abban, hogy stabilan a gyógyszergyártás és fejlesztés élvonalában maradjon.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.