Grafikus / webdesigner

  • Cég neve

    INTERMEDIUS NET KFT.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Erzsébet utca 48.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• Online és offline anyagok grafikai előkészítése a cég arculatának megfelelően (bannerek, webes tartalmak, landing oldalak, hírlevelek, stb. megjelenése)
• Méretmutációk készítése a különböző platformokra
• Kreatív koncepciók megalkotása

Elvárások

• Adobe programok magabiztos használata (Photoshop, InDesign, Illustrator, XD, Premiere Pro, Animate)
• Digitális anyagleadási ismeret
• Önálló munkavégzés
• Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód
• Megbízhatóság, precizitás, türelem, terhelhetőség

Előnyt jelent

Weboldal grafikai tervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Teljes állás, hosszú távú lehetőség és stabilitás
• Versenyképes jövedelem
• Változatos munkaköri feladatok
• Senior kollégák mentorálása

Céginformáció

Vállalkozásunk tizenöt éves múlttal, IT és marketing területen végez fejlesztéseket magyar és külföldi multinacionális cégek számára.
Folyamatos fejlődésünk biztosítása érdekében grafikus / webdesignert keresünk debreceni irodánkba.  Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.