Grafikus, Nyomdai előkészítő

  • Cég neve

    TIBUKTU Bt.

  • Munkavégzés helye

    1046 Budapest, Klauzál utca 9.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a beérkező nyomdai anyagok ellenőrzése, javítása,
  • önálló grafikai tervezés, névjegytől akár egy könyvig,
  • installációk tervezése, megjelenítése,
  • dekorációs munkák gyártási előkészítése, adott esetben részvétel a megvalósításban.
  • adott esetben közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • külső helyszíni munkavégzés, szállítás, dekoráció

Elvárások

  • Adobe, Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel Draw programok ismerete
  • rugalmasság,
  • munkára való igényesség,
  • precizitás és megbízhatóság
  • B-kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év kiadói, vagy reklámügynökségnél eltöltött tapasztalat

Előnyt jelent

  • 3D-s programok használata,
  • idegen nyelvismeret
  • tényleges dekorációs tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Budapesten, Újpest központjában, as hangulattal és alkotóműly jellegű munkakörnyezettel várunk, PC-s környezetbe. Nálunk változatos feladatokkal, kihívásokkal, néha pedig unalmas operátori megbízásokkal találkozhatsz, legtöbbször irodában, de akár külső lyszínen is... A többi hab a tortán!

Céginformáció

Cégünk a klasszikus nyomdaipari brókerkedés mellett, grafikai tervezéssel, dekorációs munkálatokkal, és minden olyan kiegészítő szolgáltatással foglalkozik, ami partnercégeink működését segítheti. Sokkal inkább vagyunk egy egyedi alkotóműhely, mint egy nyomda, ezért sokoldalú, kreatív munkatársat keresünk!

Jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, önéletrajzzal, esetleg bemutatkozó portfólióval,  bérigény feltüntetésével.