Grafikus

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nádudvar

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

KITE Zrt.

A KITE Zrt. Marketing és Kommunikációs Főosztály pályázatot hirdet

Grafikus

munkakör betöltésére

Feladata:

  • Online és offline anyagok grafikai előkészítése a cég arculatának megfelelően (kiadványok, brosúrák, hirdetések, bannerek, hírlevelek, csomagolás, webes tartalmak, landing oldalak megjelenése, stb.)
  • Méretmutációk készítése a különböző platformokra, nyomdai előkészítés
  • Marketing és Kommunikációs Főosztály munkájának grafikai támogatása
  • Kreatív koncepciók megalkotása

Elvárások

  • Adobe Master Collection programcsomag (Photoshop és Indesign, stb. programok) alapos ismerete
  • Magas szintű nyomdai és digitális anyagleadási ismeret
  • Minimum 2 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Weboldal grafikai tervezésben szerzett tapasztalat
  • Videó vágásban, fotózásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés
  • Változatos munkaköri feladatok