Grafikus

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat.

Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Grafikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapott grafikai anyagból látványtervek készítése
  • Grafikai előkészítés az emblémázó műhelyek számára
  • Kapott grafikai anyag nyomdai előkészítése
  • Vektoros logó tervezés
  • Egyéb grafikai tervek elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Corell Draw, Illustrator, Photoshop programokat haladó szinten ismered
  • Office csomagot felhasználó szinten ismered
  • Precizitás, önálló munkavégzés jellemez
  • Igényes vagy a munkádra

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Érdről műszakokhoz igazított céges buszjáratot (STOP SHOP megállótól)
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Szakmunka
  • Nyomdász

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye és ideje:
  • Betanulás alatt: 1225 Budapest, Campona utca 1., betanulást követően home office lehetőség.
  • Hétfőtől péntekig 07:30-16:00 óráig.