Google és Meta ad manager

  • Cég neve

    AQUALING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 4.

  • Fizetés

    Bruttó 560e - 560e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • akciók, kampányok támogatása a Google és Meta hirdetési rendszereiben
  • általános hirdetések futtatása, karbantartása, frissítése
  • költések felügyelete
  • szoros együttműködés a tartalomkészítővel
  • szoros együttműködés a webáruház kezelőivel
  • közösségi média oldalak menedzselése
  • részvétel az online termékajánlók elkészítésében
  • szaküzletek, webshop és B2B divízió támogatása
  • marketing asszisztensi feladatok

Elvárások

  • Google ADS és Meta hirdetési rendszerek professzionális ismerete
  • proaktív szemlélet
  • kreatív megoldások
  • költségoptimalizálás

Előnyt jelent

  • Sales szemlélet
  • Mailchimp hírlevélküldő rendszer ismerete
  • kiváló szövegírási készségek
  • ATL/BTL kampányok ismerete
  • kapcsolattartói, ügyéntézői tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat vagy tanulmányok
  • marketing asszisztensi tapasztalat vagy tanulmányok
  • közösségi média oldal menedzselésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 8 óra, bejelentett munkaviszony
  • heti 2 nap home office
  • laptop
  • telefon
  • nyugodt, csendes munkakörnyezet
  • szakértő csapat
  • jó hangulat
  • stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk több országban jelenlevő 30 éve működő piacvezető vállalkozás.
Fő tevékenységünk nyári időszakban uszodatechnika és vegyszergyártás, télen műfenyők és dekor világítások forgalmazása.
A folyamatos növekedés és bővülés következtében további munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba

Mit csinál egy hirdetés kezelő marketing asszisztens:
  • kezeli a Facebook és a Google hirdetéseket
  • figyeli a trendeket, új megoldásokat keres
  • tökéletesen optimalizál
  • nagyon ügyesen targetál
  • részt vesz a marketing csapat valamennyi feladatának megvalósításában

Fényképes önéletrajz!