Göngyölegkezelő (Veszprém)

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 233 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Göngyölegkezelő

Feladatok:

  • Göngyölegek kezelése, válogatása az előírások szerint
  • Selejtes termékek szelektálása
  • Összekészíti az üzletek által kért göngyöleget
  • Szelektíven válogatja, feldolgozza és tárolja a hulladékokat
  • Rendeltetésszerűen használja a munkagépeket, megóvja épségüket, megfelelően dokumentálja használatát és rendszeresen takarítja
  • Aktívan részt vesz a leltári folyamatokban

Elvárások:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Több műszakos, hétvégi munkavégzés vállalása
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély
  • Raktári munkatapasztalat

Egyéb információ az állásról:

  • Ingyenes dolgozói buszjáratok útvonalai:
    • Berhida – Pétfürdő és környéke
    • Várpalota – Hajmáskér és környéke
    • Ajka – Herend és környéke
    • Zirc – Gyulafirátót és környéke
    • Balatonfüred – Balatonalmádi és környéke
    • Enying – Balatonakarattya – Litér és környéke

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnél
  • Bejelentett munkaviszony pontos bérkifizetéssel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő
  • Kezdő jövedelem heti 40 órás műszakban: bruttó 470.000 forint, amely a teljesítménytől függően emelkedhet.
  • Kezdő jövedelem: az alapbéren felül tartalmazza a bérpótlékokat, a prémiumot és túlórát.
  • Alapbér: bruttó 360 000 forint
  • Átlag feletti műszakpótlék és szombati pótlék
  • Cafeteria a próbaidő után nettó 14 000,- Ft/hó
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes targonca jogosítvány megszerzése a munkakör betöltéséhez szükséges géptípusokra
  • Ingyenes dolgozói buszjárat vagy munkábajárás támogatás