Gondnok

  • Cég neve

    Wallis Motor Pest Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV., XIII. és IX. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az épülethez tartozó külső területek, utcai felületek napi ellenőrzése, rendben tartása (szükség esetén szemét összeszedése, gyomtalanítás)
  • Az épület teljes területén a világító berendezések napi ellenőrzése, meghibásodás esetén karbantartó értesítése
  • Vizesblokk és vízszerelvények naponkénti ellenőrzése, meghibásodás esetén karbantartó értesítése
  • Növénygondozás
  • Egyéb, az épülethez tartozó berendezések műszaki problémáinak továbbítása a felettese és / vagy a karbantartó felé.

Elvárások

Olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki megbízható, saját munkájára és környezetére igényes, jártas az udvar- és kertgondozási feladatokban, valamint rendelkezik a fizikai munkára való alkalmassággal, valamint vállalja a 3 telephelyen való munkavégzéshez szükséges, városon belüli utazást.

Karbantartói munkakörben és épület üzemeltetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Határozott idejű munkaviszony: 2024. december 31-ig
  • Kiváló munkakörülmények
  • Munkaruházat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIV., XIII. és IX. kerületek

Céginformáció

A Wallis csoport prémium autós portfóliójának képviselői, a Wallis Motor Pest és a Wallis Motor Duna márkakereskedések, budapesti telephelyeikre hétköznapokon 8 órás munkaidőben dolgozó, motivált munkatársat keresnek Gondnok pozíció betöltésére.

Kérjük, küldjön önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva, melyben leírja eddigi munkatapasztalatait, és a napi 8 órás munkaidőhöz elvárt bruttó bérigényét.