GMP minőségbiztosító (Vásárolt és export anyagok)

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

FŐBB FELADATOK

Minőségbiztosítóként dolgozol, de szeretnél egy stabil vállalathoz váltani, ahol a rutin feladatok mellett lenne lehetőséged projektekbe is bekapcsolódni?
Üzemi területen, analitikán vagy más, minőségbiztosításhoz köthető munkakörben dolgozol, de szeretnél szintet lépni és minőségbiztosítói feladatkörre váltani?
Ha igen a válaszod, jelentkezz hozzánk GMP minőségbiztosítói munkakörbe.
A Keresztúri telephelyünkön új üzem épül és a minőségbiztosítást érintő transzformáció miatt új projektekbe kapcsolódhatsz be: új rendszert vezetünk be, egyszerűsítünk, fejlődünk, így kihasználhatod agilitásodat és lean szemléletedet
FELADATOK:
  • A vásárolt anyagok (segédanyagok, hatóanyagok, nyersanyagok) felhasználásra engedélyezésének és a kapcsolódó minőségbiztosítási tevékenységek elvégzése,
  • Exportra kerülő anyagok felszabadításának előkészítése
  • Egis saját gyártást kiszolgáló területeinek minőségbiztosítási támogatása, felügyelete
  • A vállalati minőségbiztosítási rendszer kialakításának és működtetésének támogatása
  • Részvétel alapvető GMP eljárások működtetésében: kivizsgálások, eltérések kezelése, reklamációk, változtatás kezelő rendszer, validálások, kvalifikálások, stb.
  • Belső utasítások (SOP) ellenőrzése, szükség esetén megírása, oktatása
  • A minőségbiztosítással és a GMP-vel kapcsolatos szakirodalom figyelemmel kísérése
  • Részvétel projektfeladatokban
  • Esetenként kimutatások, jelentések készítése
  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA…

  • Vegyészmérnök, vegyész, gyógyszerész vagy biomérnök végzettség
  • Több éves munkatapasztalat gyógyszeripari, GMP területen:
  • minőségbiztosítóként
  • üzemi technológusként
  • rutin laborban
  • Alapvető GMP ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás, amit leginkább írásban tudsz majd használni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó együttműködő és kapcsolatteremtő készség
  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • Versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi jutalom + éves bónusz
  • Évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején
  • Stabil vállalati háttér
  • Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urulógus)
  • Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
  • Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)
  • Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van
  • Rugalmas munkarend (9:00 - 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége esetenként
  • Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt
  • Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Minőségbiztosítás

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.