GMP minőségbiztosító (Medical Device és kozmetikum)

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    Körmend

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Éppen Vas vármegyében keresel állást? Minőségbiztosítóként dolgozol és nem idegen számodra a GMP, ISO 13485, MDR kifejezés? Érdekel az egészségipar (gyógyszer, orvostechnikai eszköz, kozmetikum) és szívesen dolgoznál egy komplexebb minőségbiztosítási területen, ahol nem csak a termékre, hanem az azt érintő folyamatokra is fókuszálhatsz? Szívesen vennél részt a kapcsolódó termékekre vonatkozó minőségirányítási rendszer kialakításában, folyamatos fejlesztésében?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz GMP minőségbiztosító pozíciónkra körmendi telephelyünkre!

FŐBB FELADATOK

  • Medical Device terméket (gyógyszerhez hasonló megjelenésű termékek, pl. kenőcs, kúp) és kozmetikumokat érintő change eljárások véleményezésében részvétel, risk management file-ok kezelése, naprakészen tartása.
  • Kozmetikai termékek bejelentése, és a kapcsolódó dokumentáció kezelése, értékelése.
  • A forgalmazás utáni rendszeres minőségügyi felülvizsgálatokban való részvétel (PMS, vezetőségi felülvizsgálat stb.).
  • Műszaki dokumentációk és termékinformációs dokumentációk készítésének koordinálása, forgalmazás után napra készen tartásának koordinálása.
  • Hatósági auditokra, inspekciókra felkészülés, auditokon való részvétel (ISO, MED DEV).
  • Folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, nyomon követése.
  • A jogszabályi változások (MDD-MDR) miatti átálláshoz szükséges ütemezés, GAP analízisek kezelése, nyomon követése, folyamat koordinálása.
  • Jogszabály szerinti változások következtében folyamatszabályozások ki/átdolgozása.
  • Együttműködés a társosztályokkal a feladatok ellátása során.
  • Beérkező incidensek kivizsgálása.
  • Részvétel egyéb kivizsgálásokban.
  • Oktatások megtartása.
  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA…

  • Vegyész, élelmiszermérnök, gyógyszerész, vegyészmérnök, minőségügyi folyamatmérnök végzettséggel rendelkezel, de akkor is pályázz, ha biológus vagy és minőségbiztosítás területén tevékenykedsz.
  • Minőségbiztosítási területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel.
  • Középfokon beszélsz angolul, hiszen az auditokon írásban és szóban is használni fogod, illetve a készítendő műszaki dokumentáció kétnyelvű.
  • Szívesen laknál Körmenden vagy környékén és egy neves, családbarát céget keresel.
  • Erősséged a folyamatszemlélet és a kapcsolattartás.
  • Olyan pozíciót keresel, ahol a minőségbiztosítás nem csak egy termékekre (medical device) fókuszál, hanem folyamatokra is a tervezéstől a termékgyártáson át a csomagolásig, a beszerzéstől a kiszállításig.
  • MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • ISO 13485 minőségügyi rendszer működtetésében, MDR szabályozási környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Gyógyszeripari területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalattal rendelkezel.
  • Folyamatmérnöki vagy minőségbiztosítási végzettséggel rendelkezel.
  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • Hosszútávú szakmai fejlődést kínálunk.
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van nálunk.
  • Rugalmas munkarendben dolgozhatsz.
  • Részleges távmunkára is kínálunk lehetőséget.
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra.
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést.
  • Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.