Gépmester

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Partnerünk az egyik legmeghatározóbb autóelektronikai gyártó központtal rendelkezik a világon. Elsősorban vezérlő elektronikákat gyárt automata sebességváltóhoz, ABS-hez, elektrohidraulikus szervóhoz, karosszériaelektronikához, fedélzeti számítógéphez, valamint ESP és tolatóradar szenzorokat. Csatlakozzon és ismerje meg az autóipar világát egy multinacionális vállalatnál!

Gépmester

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártó berendezések kezelése
  • A berendezések felügyelete és a munkafeladat keretén belül a berendezés optimális kihasználása vagy rendelkezésre bocsátásának biztosítása
  • Gépek, magazinok adagolása
  • Működőképesség ellenőrzése, hibás alkatrészek elkülönítése
  • Hibák megszűntetése, annak dokumentációja
  • Szerszámtartó előírás szerinti cseréje
  • Ad-hoc zavarelhárítás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Munkához való igényes, precíz hozzáállás
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépbeállítói, gépmesteri tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat, több mint, 100 településről
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát a „jelentkezem” gombra kattintva