Gépmester

  • Cég neve

    MAGYAR PISZKE PAPÍR Kft.

  • Munkavégzés helye

    2316 Tököl, Ráckevei út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • a termelési programban meghatározott termékek legyártása az előírt mennyiségben és minőségben, igény esetén több műszakos munkarendben
  • a termelést szolgáló gépek, berendezések szakszerű üzemeltetése
  • karbantartási és javítási feladatok elvégzése, illetve az abban való szakmai közreműködés

Elvárások

  • gyártócégnél, feldolgozógép kezelésében szerzett tapasztalat
  • kiváló probléma felismerő és megoldó készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség és stressztűrő képesség
  • nagy munkabírás
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • tekercses, illetve hajtogatott higiéniai papírtermékeket előállító gépek kezelésében való jártasság
  • 20 km-es vonzáskörzetben lakik

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • cafeteria juttatás a próbaidő leteltét követően
  • komfortos munkakörnyezet
  • családias munkahelyi légkör
  • stabil vállalati háttér
  • dolgozói vásárlási kedvezmények

Céginformáció

Lábatlani székhelyű, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő MAGYAR PISZKE PAPÍR Kft. 30 éve van jelen a háztartáshigiéniai piacon.
Stabil háttérre és szaktudásra építve, célunk a jó és állandó minőségű higiéniai papírtermékek előállítása, partnereink megbízható beszállítójaként.
A MAGYAR PISZKE PAPÍR Kft. tököli és lábatlani üzemébe keres azonnali kezdéssel Gépmestert.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a „jelentkezem” gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű Önéletrajzát bérigény megjelölésével.