Gépmester

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft.,

a British American Tobacco multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata a pécsi termelési egységébe keres

Gépmester

pozícióba munkatársat.

Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • A gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal a munkaidő 80%-ban
  • Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/beállítások elvégzése
  • A gépcsoport műszaki állapotának felügyelete a karbantartási csapat irányításával
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • Karbantartási és tisztítási feladatokban való részvétel
  • Minőség-ellenőrzés és dokumentálás
  • Adminisztratív teendők ellátása
  • Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról a következő műszakkal
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

Amit várunk Tőled:

  • Műszaki beállítottság
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Középfokú gépészeti szakirányú végzettség
  • A fent sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel

Munkarend: több műszak

Amit kínálunk:

Cafeteria, Bónusz, Egészségbiztosítás, Céges flotta, Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában, Sporttámogatás, Hűségbónusz, Hazautazás és bejárási támogatás, Önkéntes magánnyugdíj pénztár, Kamatmentes lakáskölcsön, Szociális segély, Temetési segély, Fizetési előleg, céges események.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gépszerelő