Géplakatos / szerelő

  • Cég neve

    BLS Hidraulika Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Géplakatos vagy szerelő végzettségű munkatársat keresünk Budapest IV. ker. telephelyre, azonnali kezdéssel!

Elvárások

Szakmunkás bizonyítvány.
Cégünk hidraulika szereléssel foglalkozik, amennyiben nem rendelkezel ilyen jártassággal, szívesen betanítunk.

Előnyt jelent

„B” kategóriás jogosítvány előny!

Amit kínálunk

Stabil fizetés, megfelelő bérezés, szabad hétvége, 8 órás bejelentett munkaviszony.

Céginformáció

Cég név: BLS Hidraulika Kft.
2006-ban alakult és azóta töretlenül fejlődik.
Külföldi és belföldi minősített alkatrész és anyagbeszállítókkal,
folyamatos fejlesztés alatt álló műhelyháttérrel, kis létszámú barátságos munkatársakkal,
30 éves szakmai gyakorlattal, szervizautóval és szállítóautóval rendelkezünk.
Örömmel fogadunk Téged is a csapatunkba.