Géplakatos

  • Cég neve

    Lederer GmbH

  • Munkavégzés helye

    74523 Schwäbisch Hall, Németország

  • Fizetés

    Nettó 3 500 - 4 000 Euro havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Géplakatosok jelentkezését várjuk Schwäbisch Hall-i (Baden-Württemberg) munkahelyünkre.
Hosszú távú munka, magas kereseti lehetőség, jelentős összegű Auslöse-vel és 18€-s bruttó óradíjjal!

Elvárások

Szükséges a megfelelő szakmai végzettség, tapasztalat és fontos opció a német nyelvtudás!

Amit kínálunk

  • kiemelkedő, 3500-4000EUR nettó jövedelem, (a napidíj összegével együtt)
  • átlagon felüli órabér + túlórapótlék
  • napidíj
  • heti előlegfizetés
  • karácsonyi- és szabadságpénz
  • az első kiutazáshoz 100€ -val járulunk hozzá (kifizetése egy hónap munkaviszony után történik)
  • német munkaszerződés németországi beteg- és nyugdíjbiztosítással
  • munkavédelmi ruházatot biztosítunk
  • tiszta, főzési lehetőséggel és internettel ellátott szállások 1, max. 2 fős szobákkal
  • magyar nyelvű munkatársaink állnak a rendelkezésükre

Céginformáció

Társaságunk több mint 350 alkalmazottal, 1996 óta a nürnbergi régió munkaerőpiacának élvonalában.

A fényképes részletes szakmai önéletrajzokat (németül és magyarul) a bizonyítványokkal együtt, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával megküldeni szíveskedjenek!

Keressenek telefonon, illetve emailben!

Reméljük, hogy Önt is a munkatársaink között üdvözölhetjük 2024-ben!

Som Andrea
LEDERER GMBH
Sulzbacher Straße 48
90489 Nürnberg