Géplakatos / Gépszerelő

  • Cég neve

    WelderCo Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Fizetés

    Nettó 450e - 600e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Takarmányipari eszközök,légtechnikai berendezések helyszíni összeszerelése, telepítése
  • (Szállítószalagok, csigák, rédlerek, serleges felvonók, silók, magtisztító gépek,stb.)
  • Akkumulátoros gépek használata, kéziszerszámok használata
  • Szerkezetlakatos munkálatok elvégzése
  • Magasban történő szerelés mobil emelőgépekkel

Elvárások

  • Több éves fémipari tapasztalat
  • Megbízhatóság, józan életmód
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Bács megyei lakhely
  • Hetelős munkavégzés vállalása(Hétfőtől-Péntekig vidéki munkavégzés, szállás vendégházban vagy apartmanokban)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hegesztő minősítés, tűzvédelmi vizsga
  • Mobil emelőgép jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Hosszútávú folyamatos munkalehetőség
  • Utazási idő térítése
  • Kiemelt bérezés
  • Bejárás támogatása

Céginformáció

A WelderCO Kft. egy 2017 óta működő, fémmegmunkálás és ipari gép szerelés tevékenységi körű kisvállalkozás.