Gépkocsizó járőr/Vagyonőr (Törökbálint)

  • Cég neve

    JUNA-Sec Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Torbágy utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 1 500 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Törökbálintra, az Atlanta Centerbe 5 fős családias hangulatú diszpécser irodába, gépkocsizó vagyonőr munkakörbe  kollégát keresünk.

- Délelőtti időszakban az irodában történik munkavégzés, a különböző objektumokban dolgozó vagyonőrök telefonos bejelentkezéseinek számítógépes rögzítése excel táblába
- Az esti, kb. 3 - 3,5 óra időtartamban céges gépkocsival budapesti játszóterek ellenőrzése, csekkolása és azok bezárása.
- Hajnalban, kb 2,5 óra időtartamban céges gépkocsival történő budapesti játszótereken csekkolás és azok kinyitása.
- Általános vagyonőri feladatok ellátása

Elvárások

- érvényes vagyonőri papírok megléte
- érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési tapasztalattal
- számítástechnikai alapismeretek
- Microsoft Excel alapismeretek

Előnyt jelent

Nem feltétel de előnyt jelent:

- angol nyelvismeret
- diszpécser központban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Munkarend: 24/48 (pihenőidő biztosítva pihenőhelységben a többi kollégával felváltva)
- Órabér: nettó 1500 Ft / óra

Főállású munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, fizetés átutalással minden hónap 10. napjáig, egyéb járandóságok MTK szerint.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

A JUNA-SEC KFT. vagyonvédelmi vállalkozás megalapítása óta, 2017 évétől biztosítja biztonságát megrendelői számára. Azonban a tulajdonosi kör és az általa kijelölt vezetői jóval korábbról szerezte őrző-védő tapasztalatait a személy és vagyonvédelem területén.

A JUNA Cégcsoport saját személyi állománya 2021. évre elérte az 500 főt, 2022 évre a 2.000 főt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát.