Gépkocsivezető (3,5 t össztömegű furgonra) - Zalaegerszeg

  • Cég neve

    REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg, Sport utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

content-header

Milyen feladatok várnak rád?

-Kiszállítod az összekészített rendeléseket túraútvonal alapján

-Az autóra fel és le pakolod az árut

Téged keresünk, ha:

-van B kategóriás jogosítványod

-rutinosan és bátran vezetsz forgalomban

-szereted a változatos napokat

-pontosan és felelősségtudatosan végzed a feladatodat

Értékeljük, így előnyt jelent, ha:

-szereztél már hasonló munkakörben ismeretet

Csatlakozz hozzánk, mert:

-Biztos, hosszú távú munkahelyed lesz

-Jól fogod érezni magad nálunk és velünk

-A jó teljesítményt bónusszal jutalmazzuk

A Reál cégcsoport egy 100 százalékban magyar tulajdonú kiskereskedelmi cég, amely több mint 20 éve kezdte meg működését Magyarországon és franchise rendszerként működik. Jelenleg az ország teljes területén folytatunk élelmiszer és vegyiáru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet. A Trade Magazin TOP listája szerint a 8. legnagyobb kiskereskedelmi lánccá fejlődtünk, franchise boltjainkkal együtt több mint 9000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a sikereinkért.
Országosan közel 800 franchise üzlet, és több mint 1000 élelmiszerrel ellátott kereskedelmi partnerünk alkotja a Reál-családot, melynek most Te is a tagja lehetsz!

Várunk a Reál csapatába!
Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó magyar tulajdonú vállalat megbecsült munkatársaként, akkor küldd el fizetésigénnyel Önéletrajzod!