Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Gépkocsivezető

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    8474 Csabrendek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az intézményben dolgozók és az ellátottak autóbuszokkal történő szállítása.
A munkakör betöltésére nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Elvárások

  • "D" kategóriás járművezetői engedély,
  • középfokú szakképesítés,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • magyar állampolgárság.

Előnyt jelent

Autóbusz-vezetőként szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony,
  • Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján .
  • határozatlan idejű, 40 órás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • jó munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye:
Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye, Ezüst Hárs Otthon Csabrendek, 8474 Csabrendek, Darvastó 1. (3 fő)

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság központi szerve és vármegyei kirendeltségei látják el az állami fenntartású szakosított szociális és gyermekvédelmi intézmények fenntartói feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.

Jelentkezés gombra való kattintás után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.