Gépkocsivezető

  • Cég neve

    MONTIVÍZ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6781 Domaszék, Tanya

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Egy kis száguldásra vágysz az életedben? Szereted a szélvédőn keresztül nyújtózkodó bogarak élményét?
  • Ha igen,: akkor Téged keresünk a Monti csapatába, a Monti természetes ballonos ásványvíz és a hozzákapcsolódó termékek kiszállítására.

Elvárások

A száguldás művészetének precíz és mesteri művelése a közutakon és autópályákon "B" kategóriás jogsival.
Váratlan helyzetek, valamint a forgalom kezelése úgy, hogy közben a káromkodás mértéke ne haladja meg az elfogadható határt és közben megtartod empatikus, udvarias, ügyfélbarát hozzáállásod.
Kiválóan és tisztán tartod a Rád bízott autókat.
Jó humorérzék, különösen akkor, amikor a híres magyar utak meglepnek néhány gödörrel vagy éppen az ügyfél elvesztette a sajátját.
Az időjárást Te sem tudod megváltoztatni, de legalább nem teszed felelőssé hiszen télen-nyáron számítunk Rád.

Előnyt jelent

  • Kreatív büntetések kitalálásának lehetősége a közúti bűnözők számára (természetesen csak viccelünk, maradunk az előírások és sebességhatároknál).
  • Extra erős kávé a hajnali indulásokhoz.
  • Pályakezdők és tapasztalt veteránok egyaránt jelentkezhetnek, mert a jó vezető nem az évek számától függ.
  • Ha van "C" jogsid is feltétlen hozd magaddal.
  • Szegedi lakóhely

Amit kínálunk

Ha szereted, hogy hétvégén lazíthatsz, és esténként sem kell fáradtan robotolnod, akkor megtaláltad a tökéletes munkahelyet!
Nálunk a hétvégi kikapcsolódás és a nyugodt esték az alap, hiszen hétfőtől péntekig 7-16 óráig kínálunk aktív munkavégzést.
Dolgozz napközben lendületesen és még mindig marad bőven időd a saját életedre és kalandokra! Nálunk van lehetőség arra, hogy a munka mellett élvezd az élet igazi örömeit!

Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy olyan csapatnak, ahol a munka és a szabadidő harmóniában élnek!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A  Montivíz Zrt, immár több mint két évtizede büszkélkedhet jelenlétével a hazai ballonos ásványvíz piacon. Az állandó elkötelezettségünknek és a minőségi szolgáltatásainknak köszönhetően, ma már büszkén vállaljuk piacvezető szerepünket országos lefedettségünkkel.

Ahogy az idő múlik, nem állunk meg a fejlődésben, hanem folyamatosan bővítjük és fejlesztjük tevékenységünket, hogy mindig a legjobbat nyújtsuk partnereinknek. Ennek érdekében keresünk új munkatársat, aki segít a stabil és rendezett hátterünk biztosításában, és hozzájárul az elkötelezett csapatunk erősítéséhez.

Jelentkezni lehet a lenti "Egyszerű jelentkezés" gombra kattintva.