Gépkocsivezető-karbantartó

  • Cég neve

    Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • vizesblokkban keletkező egyszerűbb műszaki hibák elhárítása;
  • általános villamossági karbantartás;
  • raktárak teljes körű általános karbantartási feladatainak ellátása;
  • esetenkénti kertgondozási feladatok;
  • gépjárművekkel személyek, küldemények, csomagok szállítása.

Elvárások

  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • szakipari végzettség (elvárt végzettség: villanyszerelő szakmai képesítés);
  • B kategóriás jogosítvány (előny: C kategóriás jogosítvány).

Elvárt kompetenciák:
  • precizitás, alaposság és megbízhatóság;
  • pozitív, proaktív, felelősségteljes személyiség;
  • terhelhetőség;
  • önálló munkavégzés.

Szükséges tapasztalat: 1-3 év tapasztalatot igényel

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés;
  • béren kívüli juttatás;
  • stabil, családbarát munkahely;
  • rugalmasság;
  • elkötelezett, fiatalos támogató csapat;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier és szakmai képzéseken való részvételi lehetőség.

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű, általános munkarend

Munkavégzés helye: Főként budapesti és Pest vármegyei telephelyek, esetenkénti munkanapon belüli vidéki kiszállással (Napi munkakezdés és befejezés a Társaság székhelyén: 1135 Budapest, Vágány u. 2-6.)

Céginformáció

Az Egészségügyi Szolgáltató Zrt.-ről bővebb információt a társaság honlapján https://eszzrt.hu címen talál.

  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget igazoló oklevelek másolata;
  • pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Adatkezelési tájékoztatónk honlapunkon az Adatkezelési nyilatkozat menüpont alatt érhető el.