Gépkocsivezető

  • Cég neve

    "FESZÜLTSÉG" Kft.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút, Bolyai János utca 13.

  • Fizetés

    Bruttó 430e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nagykereskedelmi villamosipari termékek: kábelek, vezetékek, szerelési anyagok, göngyölegek kiszállítása partnereink részére. (Budapest, agglomeráció, É-Dunántúli területekre)
  • A termékek mennyiségi és minőségi átadás-átvétele, szükséges adminisztrációja.
  • Göngyölegek és a beszerzett termékek beszállítása a telephelyre.
  • Rugalmas munkaidő, napi feladatok függvényében. Hétvégi munkavégzés nincsen!​
  • Alkalmi foglalkoztatás esetében havonta maximum 15 nap munkaidő.
  • Sóskúti telephelyű munkavégzés (indulás, érkezés ide)

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány, érvényes GKI
  • Árú terítésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Jó fizikum és a korán kelés tűrése. (munkakezdés Hétfő-Péntek 6:00)

Előnyt jelent

  • E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: 2038 Sóskút, Bolyai János út 13/B
  • Napidíj: nettó 9.000 Ft/nap
  • Cafeteria: nettó 37.500 Ft/hónap
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A Jelentkezem gombra való kattintás után kérem csatolja fényképes Önéletrajzát.