Gépkocsivezető

  • Cég neve

    Coltello Kft.

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Ötvös János utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 360e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budapesti (II.ker) székhelyű 100%-ban magyar tulajdonú kereskedelemmel foglalkozó vállalkozás keres családias környezetbe munkatársat gépkocsivezető munkakörbe.
Amit kínálunk:
• Főállású munkakör
• Biztos háttér
• Versenyképes jövedelem,
• Heti 5 napos munkavégzés

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
• B kategóriás jogosítvány
• Erkölcsi bizonyítvány / büntetlen előélet
• Önálló megbízható precíz munkavégzés
• Ápolt, tiszta megjelenés
• Jó kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák:
Áru ki és beszállítása napi szinten Budapesten és környékén

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy 3,5 t-ig furgonnal való korábbi munkavégzés
• Jó probléma megoldó készség

Céginformáció

A Coltello Kft. 1995-ben alakult magyar magántulajdonú vállakozás, mely húsipari-, vendéglátóipari- és cukrászati eszközök és gépek importjával, kereskedelmével és szervizelésével foglalkozik.

Termékportfoliónkban többek között szeletelőgépek, húsdarálók, sajtreszelők, kolbásztöltők, kések, bárdok, fenőacélok, késsterilizálók, lánckesztyűk-, kötények, húshorgok, rénvasak, hústőkék, vágólapok, mérlegek, kávéfőző- és darálógépek, fagylaltkanalak és mosók találhatók. Kínálatunk és beszállítóink köre évről-évre bõvül, köszönhetően a belföldi és nemzetközi kiállításokon való részvételünknek.

Célunk a magyar piac ellátása, megbízható, esztétikus, az előírásoknak megfelelő eszközökkel, korrekt, versenyképes árakon mind viszonteladói, mind pedig kiskereskedelmi szinten.