Gépkocsivezető (C kategória)

  • Cég neve

    CHIMPEX HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég termékeinek kiszállítása belföldön (csillagtúra szerűen), előzetesen megadott túraterv szerint.
  • 12 tonnás össztömegű (MAN) járművel való közlekedés
  • A kiszállítás során kézi rakodás
  • Számla alapján a termékek átadásának és átvételének lebonyolítása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, a menetokmányok pontos vezetése

Elvárások

  • A C kategóriának megfelelő legalább 3 éves gépjárművezetési gyakorlat
  • Érvényes C kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya és digitális tachográf vizsga
  • Érvényes emelőgépkezelői vizsga

Előnyt jelent

  • Nagyáruházi élelmiszerszállítói gyakorlat (referencia)
  • Nemzetközi szállítási tapasztalat (referencia)
  • Budapesti vagy Észak-Buda közeli agglomerációs lakóhely

Amit kínálunk

  • Alapbér + negyedéves illetve év végi jutalom
  • Dolgozói áruvásárlási kedvezmény a teljes készletre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Chimpex Hungária Kft. a hazai élelmiszer nagykereskedelem egyik meghatározó szereplője. Közel harminc éves cégtörténetünk a folyamatos fejlődésről szól. Ez elmúlt évek dinamikus növekedésének eredménye, hogy egyre szélesebb árukínálattal és saját márkával látjuk el több mint ezer kiskereskedelmi partnerünket. Emellett saját bolthálózatot is működtetünk Budapesten és az ország több pontján.

Kérjük, hogy a jelentkezéshez csatolja fényképes önéletrajzát!