• Cég neve

    Zoltek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2536 Nyergesújfalu, Varga József tér 1.

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Üzemek berendezéseinek folyamatos üzemeltetése;
- Munkavédelmi eszközök használata és viselése előírásoknak megfelelően;
- Munkaterület tisztán tartása;
- Keletkezett hulladékok kezelése, tárolása szabályoknak megfelelően.

FONTOS, hogy a munkavégzés 3 folyamatos 8 órás műszakban történik!

Elvárások

- 8 általános iskolai végzettség;
- megbízhatóság;
- precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

- Gépkezelői tapasztalat előnyt jelent, de NEM feltétele a jelentkezésnek (!);
- Számítástechnikai ismeretek;
- Középszintű iskolai végzettség.

Amit kínálunk

- 1,6 havi kiegészítő cafeteria juttatás;
- cafeteria bővített termékpalettával, amit már a próbaidőd alatt biztosítunk;
- bónuszokat;
- kedvezményes étkezési lehetőséget;
- szükség esetén szállást biztosítunk;
- ingyenes buszjárat;
- emelt műszakpótlékokat.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Biztosan vannak olyanok, akik tudják, hogy hol van a kapcsolódási pont a dániai tengerparti szélturbinák, a Ferihegyen landoló repülőgépek, a BMW i3 és i8 autói valamint londoni olimpia aranyérmes kajakosainak evezőlapátja között. Igen, mindegyikben alkalmaznak karbon szálas technológiát. Azt viszont már kevesebben tudják, hogy Európa legnagyobb szénszálgyártó üzeme – a Zoltek Zrt. - Komárom-Esztergom megyében található.

A Zoltek Companies, Inc. a japán Toray Group tagja, amely több mint 50 000 embert foglalkoztat világszerte. A Zoltek Zrt. a vállalatcsoport magyarországi gyára. 1200 fős nyergesújfalui üzemünk – a Toray  Group világpiaci szerepe, mérete által megerősített háttérrel maga mögött – jelenleg is folyamatosan növeli gyártási kapacitását, melynek köszönhetően cégünkhöz

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!