Gépkezelő

  • Cég neve

    Zero Waste Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    9685 Szemenye

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gépi anyagmozgatási feladatok - bálás, ömlesztett műanyag hulladék betárolása és kitárolása
  • Fuvarokmányok átvétele
  • Minőségellenőrzés
  • Gyártóberendezések kezelése
  • Napi karbantartási munkákban való részvétel
  • mennyiségi és minőségi elvárásoknak való munkavégzés

Elvárások

  • Targoncavezetői és nehézgépkezelői jogosítvány gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • 3 műszakos munkavégzés

Előnyt jelent

  • 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal, támogató csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Innovatív környezet, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Tejesítmény alapú premium
  • Munkábajárási támogatás

Céginformáció

A Zero Waste Group Kft. egy szemenyei székhelyű, nemzetközi és hazai piacon működő, alternatív üzemanyag gyártásával foglalkozó dinamikusan fejlődő cég. Az osztrák-magyar tulajdonú vállalat 2019-ben alakult.

Várjuk jelentkezését!
Az önéletrajzát kérjük küldje Dobos Heni-nek a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.